
Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły – Natalia Rysiowska i Jan Lipski – zostali zaproszeni przez Rektora SGH, prof. Piotra Wachowiaka, oraz społeczność Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na konferencję pt. „Ekosystem kosmiczny rok po misji IGNIS”.
Wydarzenie zostało zorganizowane z okazji pierwszej rocznicy lotu Sławosza Uznańskiego-Wiśniewskiego na Międzynarodową Stację Kosmiczną.
Konferencja, w której uczestniczył polski astronauta, była okazją do podsumowania osiągnięć polskiego sektora kosmicznego po misji IGNIS oraz dyskusji na temat jego dalszego rozwoju w kontekście nauki, gospodarki i innowacji.