1000 złotych przekażemy na zakup okien dla lubartowskiego hospicjum. Nasz szkolny wolontariat 23 października 2023 r. zorganizował wyjątkową akcję charytatywną, która miała na celu wsparcie remontu i budowy Hospicjum Świętej Anny w Lubartowie.

 Red heart

Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkania Szkolnego Klubu Wolontariusza "Anioły z II LO" w każdy poniedziałek o godz. 15.10 w sali 02.

Zapraszamy!!!

Opiekunowie Wolontariatu: Justyna Świderska-Niedobit, Michał Pacek, Anna Kowalska

podziekowanie anioly

Wolontariusze z II Liceum Ogólnokształcącego im. Piotra Firleja w Lubartowie tradycyjnie już czas przedświąteczny wypełniony mają po brzegi działaniami. Zbiórki żywności i robienie świątecznych kartek – to zadania na ten wyjątkowo trudny w tym roku czas. Ale w II LO, od wielu już lat, nie tylko wolontariusze Szkolnego Klubu, ale cała społeczność szkolna zaangażowana jest w pomoc potrzebującym.

W II Liceum Ogólnokształcącym im., P. Firleja w Lubartowie działa Szkolny Klub Wolontariusza „Anioły z II LO", który powstał 2002 roku. Od początku opiekunem Szkolnego Klubu Wolontariusza jest Justyna Świderska-Niedobit. Od tego czasu wolontariusze podejmują wiele działań na rzecz potrzebujących, które realizowane są regularnie i z wielkim zaangażowaniem.