IMG 3288

Ostatni tydzień okazał się bardzo dobry dla naszego szkolnego sportu. W piątek 15 grudnia w ZS nr 2 w Lubartowie odbyły się mistrzostwa powiatu w piłce siatkowej. W kategorii dziewcząt udział wzięły 4 drużyny.

W pierwszym spotkaniu z dużą przewagą nasze siatkarki pokonały drużynę z Kocka, a następnie po zaciętym finale w dwóch setach pokonały drużynę Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej i zajęły pierwsze miejsce w mistrzostwach, powtarzając tym samym swoje osiągnięcia z dwóch ostatnich lat.

Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu.

Nie możemy zapomnieć również o naszych kibicach, którzy swoim nieocenionym dopingiem wspierali nasze siatkarki. Dziękujemy, Brawoooooo Wyyyyyy!

Skład drużyny dziewcząt: Hanna Rzymańska 1a, Krasucka Maja 2c, Kołkiewicz Oliwia 2d, Kula Oliwia 2f, Sobiesiek Maja 2g, Krasucka Aleksandra 2h, Matyjaszczyk Klaudia 2i, Bogusz Oliwia 2j, Budzyńska Natalia 3a, Drozd Katarzyna 3a, Marzec Alexandra 3a, Sabat Aleksandra 4c, Tomasiak Zuzanna 4d

Opiekunem drużyny był pan Marcin Świderek.