IMG 3852

1000 złotych przekażemy na zakup okien dla lubartowskiego hospicjum. Nasz szkolny wolontariat 23 października zorganizował wyjątkową akcję charytatywną, która miała na celu wsparcie remontu i budowy Hospicjum Świętej Anny w Lubartowie.

Nasi wrażliwi uczniowie oraz członkowie wolontariatu podjęli się wypieku różnorodnych ciast, babeczek i innych smakołyków. W dniu akcji przygotowaliśmy stanowisko na szkolnym łączniku, gdzie można było zakupić pyszne słodkości. Radość i entuzjazm naszych uczniów oraz wsparcie ze strony nauczycieli i innych pracowników szkoły były niesamowite. Przez cały dzień trwała gorąca wymiana uśmiechów i serdecznych rozmów.

Nasza społeczność szkolna okazała ogromne wsparcie, kupując ciasta i wypieki, a także ofiarowując dodatkowe fundusze na cele hospicjum. Dzięki Waszej hojności i wsparciu udało nam się zebrać 1000 złotych, które zostaną przekazane na zakup okna.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie wypieków oraz za organizację akcji „Upieczemy okna dla hospicjum”
Pozdrawiamy również wszystkich, którzy przyczynili się do sukcesu akcji, zarówno poprzez zakup wypieków, jak i ofiarowanie swojego wsparcia finansowego.

Wszystkim Wam należą się ogromne brawa za Wasze serce i dobroć. Dzięki Wam udało nam się uczynić ten świat trochę lepszym miejscem, a hospicjum otrzyma nie tylko nowe okno, ale również ogromną dawkę miłości i wsparcia od naszej społeczności szkolnej.

Alicja Zbiciak – Wolontariuszka
„Anioły z II LO”