image0

Grupa naszych uczniów a zarazem sympatyków dwóch dyscyplin sportowych tj. koszykówki i piłki siatkowej w ostatnią sobotę, czyli 26.11.2023 r. bardzo aktywnie spędzała czas, biorąc udział w dwóch turniejach. Jeden to IV Turniej – Streetball , który odbywał się w hali gimnastycznej w SP 3 oraz „Siatkarski Top” w ZS nr 2.

Cieszymy się bardzo z aktywności fizycznej naszych uczniów w czasie wolnym i gratulujemy wyników w sportowej rywalizacji. W pierwszym turnieju szkołę reprezentowały dwie drużyny koszykarskie w składzie :

I drużyna:
1. Krzysztof Parafiniuk 1d
2. Szymon Malaca 1d
3. Jakub Świstowski 1d

II drużyna:
1. Filip Ozon 2h
2. Mikołaj Czerniachowski 2g
3. Aleksander Świderek 3a
4. Szymon Ozon 3a

Natomiast w piłce siatkowej skład naszej drużyny wyglądał następująco:
1. Martyna Tomasiak 1a
2. Kostyła Igor 2b
3. Sobiesiek Maja 2g
4. Krasucka Aleksandra 2h
5. Budzyńska Natalia 3a
6. Drozd Katarzyna 3a
7. Zybała Karol 3a
8. Sabat Aleksandra 4c
9. Białek Kacper 4d
10. Cybulski Piotr 4d
11. Och Kamil 4d
12. Tomasiak Zuzanna 4d

Opiekunem zawodników był pan Marcin Świderek.