DSC 0827

Dnia 30 listopada 2023 roku odbyła się w naszej szkole wyjątkowa impreza, a mianowicie dyskoteka o nazwie "Neon Party II LO". Głównym motywem tego niezwykłego wydarzenia były neony i kolorowe przebrania oraz elementy garderoby, które rozświetliły wieczorem szkolne korytarze.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 17.30 i trwała do 21.30, oferując nam solidne cztery godziny świetnej zabawy. Atmosfera była niezwykła, a uczestnicy dyskoteki bawili się doskonale – zarówno uczniowie, jak i nauczyciele zdecydowanie pokazali, że potrafią fantastycznie integrować się poza murami sal lekcyjnych. Parkiet taneczny pełen był energii, a radosne uśmiechy zdobiły twarze uczestników spotkania.
Ogromne podziękowania kierujemy do Samorządu Uczniowskiego II LO, naszych nauczycieli oraz wszystkich innych pracowników szkoły za doskonałą pracę przy zorganizowaniu "Neon Party II LO". Ich staranność i zaangażowanie sprawiły, że dyskoteka ta będzie niezapomniana dla wszystkich uczestników.
Mamy nadzieję, że to nie ostatnia w obecnym roku szkolnym impreza tego rodzaju, bo już nie możemy doczekać się kolejnych, równie udanych wydarzeń organizowanych przez naszą szkołę.